RSS

New York – Las Vegas 20.8.2011

21 srp
Img_20110820_104035_edit0

Vstávali jsme už v šest hodin, ale například já jsem už nespal od půl páté a Honza byl na tom obdobně. Přeci jen šestihodinový časový posun se za jeden dost dobře zvládnout nedá. V hostelu jsme měli snídani takže jsme se nacpali toustama a waflema a vyrazili jsme do města. Na přílišné výlety to nebylo, protože o půl čtvrté nás čekal let do Las Vegas. Z Queensu jsme jeli metrem za 2,50 $ do Brooklynu. Cesta trvala asi tričtvrtě hodiny a vozy metra byly překlimatizovány, takže jediný kdo nad tím vyzrál byl Honza, protože si vzal s sebou mikinu.

Prošli jsme se po Brooklynským mostě, mrkli se na Manhattanský, v dálce jsme zahlédli Sochu svobody a viděli famózní stavby na Manhattanu a Wall Street. Po procházce v Brooklynu jsme se zase vydali metrem zpátky do hostelu a taxíkem jsme odjeli na letiště La Gardia.  Na letišti jsme zjistili, ze letadlo do Chicaga bude mít hodinu zpoždění, to nás v tu chvíli stále nechávalo klidnými, protože na přestup na let do Las Vegas jsme měli i přesto půlhodinu. Nicméně čas odletu se neustále na tabuli posouval a naše nervozita stoupala. Zaměstnanec letecké společnosti nám řekl, že nám přeje hodně štěstí abysme stihli navazující let a když ne, tak máme někomu říct a poletíme druhý den… Letadlo do Chicaga odletělo s devadesátiminutovým zpožděním a v Chicagu jsme byli dvacet minut před odletem do Las Vegas. Jen jsme vystoupili z letadla rozběhli do terminálu a chtěli jsme se vydat k našemu gatu, ale na letišti jsme nikde neviděli kde by měl být. Jak mně letiště připadají přehledný a prostě se nemůžete ztratit, tak v Chicagu teda jo. Maki s Honzou ceduli zahlédli a dali jsme se na zběsilý úprk směrem k našemu gatu. Cestou jsme se málem střetli s pánem, který utíkal na druhou stranu, pokřikl jsem na rodinku, která se chystala na jezdící pás aby nám uhnuli… Přibližně dvě stě metrů sprintu a byli jsme na místě. Boarding ještě neazčal a stejně jsme ještě půl hodiny čekali.

Let do Las Vegas trval něco přes tři hodiny. Cestou jsme oblétali několik bouřek, které vypadaly opravdu nepříjemně. Do Las Vegas jsme přiletěli v devět večer, ale teplo tady bylo jako u nad v létě za pravého poledne. Vyzvedli jsme si zabookované auto a vydali jsme se k hotelu skrz osvětlené a stále blikající Las Vegas. Ubytovali jsme se a totálně znavení letem a časovým posunem o další tři hodiny, jsme šli spát. Časový posun proti Česku je -9 hodin. Když vy vstáváte, my si ještě dáváme drink.

Případné nesmyslné obraty v textu prosím přehlížejte, celý blog píšu na mobilu a prediktivní vkládání textu je často prediktivnější než bych si představoval.

Teď je jedenáct dopoledne, my jsme po snídani a vyrážíme do centra Las Vegas.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 21.8.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: