RSS

Cesta k Tichému oceánu 25.8.2011

26 srp

Img_20110825_164620_edit0

 

Po dnešní noci na americkém venkově jsme začali rádoby snobsky koupelí v bazénu, který byl součástí areálu kde jsme bydleli,

Ještě než popíšu dnešní cestu, tak včera, když Jitka smažila, nebo se spíš pokoušela smažit tortilu, tak trochu začoudila a zapla hlásič kouře a ten začal houkat na celý areál. Ta tortila se ani nestihla osmažit a prej byla hnusná.

Dopoledne jsme sedli do auta a vydali jsme se na cestu k oceánu a zaza pár hodin jsme přijeli do Pismo Beach, ubytovali jsme se se v Best Western a vydali jsme se k moři. Pláže čisté, dlouhé, všude spousta místa, oceán slaný, jen ta voda je skutečně pro otužilce jako Jitka, která jediná se koupala. Amíci  by nejradši autama zajeli až do vody, jinde než tady, jsem auta jezdící po pláži neviděl. Poseděli jsme na pláži, příjemný jižní větřík vanul tak intenzivně, až naskočila holkám husina.

Večer jsme strávili ve vířivce a jen tak odpočívali a nic nedělali.

Najeli jsme 193 mil – 310 km a poprvé se nám podařilo zaplatit u benzinky kartou, doteď to všude šlo, jen ne na benzinkách a dnes i tam.

Ještě jsem dneska nahrál na youtube video z Grand Canyonu, tak pokud nečtete twitter a o videu nevíte, tak mrkněte. Snad odkazy budou fungovat, nemám to tady jak ověřit, budu rád, když mi to do komentáře napíšete. 

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 26.8.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: