RSS

Podél kalifornského pobřeží 26.8.2011

27 srp
Img_20110826_192443_edit0

Dnes ráno jsme se vydali podél pobřeží směrem na jih, kam přesně jsme sami nevěděli, a když už jsme se domluvili, tak jsme par rozhodnutí stejně změnili.

Myslel jsem si, že zácpy na silnicích jak je známe z Česka snad ani na místních silnicích nejsou možné, opak je pravdou. V mnohakilometrové koloně, znásobené pěti dálničními pruhy jsem teda ještě nejel. Kolona začala asi 20 km přes Los Angeles a pak byly s přestávkami celý zbytek cesty. Při popojíždení v koloně ukazoval venkovní teploměr 52 stupňů a klima hučela o sto šest. Další zajímavostí z cesty byla jízda na dálnici úplně v levém pruhu, odděleném od zbylých pruhů dvakrát dvojitou čarou, nebo mantinely, který je určený pouze pro vozidla, ve kterých jedou dva a více osob.

Původně jsme měli v plánu dojet až téměř na jih Spojených států k San Diegu, ale kvůli dopravě jsme sjeli v Carlsbadu s tím že dnes a zítra zakotvíme tady. Měli jsme docela problém sehnat ubytování, je přeci jen sezóna a navíc je víkend a jde o letovisko, které Američané navštěvují. Ubytování jsme nakonec sehnali téměř u pláže, ale dosud nejdražší…

Teď ve zprávách hlásili, že v blízkosti pláže, kde jsme byli včera se objevil Velký bílý žralok a okolní pláže byly uzavřeny.

Dnes jsme cestou z Pismo Beach do Carlsbadu najeli 279 mil což je 449 km. Zítra chceme zůstat v Carlsbadu a odpočívat na pláži.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 27.8.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: