RSS

San Diego – na samém jihu USA 28.8.2011

29 srp
Img_20110828_134601_edit0

Snídaně dnes byla home made. Holky nakoupily vajíčka, slaninu a udělaly smažený vajíčka. Samozřejmě opět houkal požární hlásič, holky smažily a Honza po půl minutě vypínal stále pípající požární hlásič. To bylo zapnutá digestoř, zaplá klima a otevřené dveře. Pak se nedivte, že si amíci doma nevaří, ale chodí raději do fast foodů.

Po snídaní jsme se přesunuli z Carlabadu do třicet mil vzdáleného San Diega, města na jihu USA, kousek od hranic s Mexikem. V plánu byla prohlídka města a také výlet do mexické Tijuany.

Jak to tak bývá, tak se plány změnily. Prohlídku města jsme zavrhli, cesta do Tijuany taky, protože jsem byl jediný, kdo tam chtěl jet, takže došlo k dělení týmů na kluky a holky. Maki s Jitkou šly do zoo a já s Honzou jsme se byli podívat na letadlové lodi Midway, která sloužila americké armádě od druhé světové války až do roku 1991.

Večer jsme strávili odpočinkem a relaxací ve vířivce s příjemným rozhovorem s dvěma Američany.

Ubytováni jsme opět v dalším z hotelů sítě Best Western, který opravdu můžeme při cestách po USA vřele doporučit. Ke standardu patří klimatizované pokoje, bez nich by to tady ani nešlo, ručníky a veškeré podobné potřeby a WiFi připojení k internetu.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 29.8.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: