RSS

Los Angeles 29.8.2011

30 srp
Img_20110829_191402_edit0

Dnes jsme se přesunuli ze San Diega do Los Angeles. Včera jsme si zabookovali ubytování v dalším z Best Westernů a tak jsme jeli na konkrétní místo.  Než jsme hotel našli, nám chvíli trvalo, protože ulice na které bydlíme má několik kilometrů a i GPSce to dalo zabrat.

Po ubytování jsme se vypravili autobusem do centra Los Angeles. Prošli jsme nejstarší část města, to nám zabralo asi 5 min. a pak jsme šli do Chinatownu. Potkali jsme spoustu špinavých individuí, pokřikoval na nás sprostě jakýsi černoch… Rozhodli jsme se, ze jedeme zpět do hotelu. Autobus, kterým jsme měli jet, podle zaměstnance místní MHD údajně už dnes nejede, ovšem podle jakési obdoby jízdního řádu jet má. Tak jsme čekali skoro hodinu na autobus a pak nám místní obyvatelé poradili, ať jedeme jiným autobusem, který jede do části kam potřebujeme, tak jsme jeli. Než přijel autobus tak holky ještě sklidili pochvalu, jaké že jsou hezké a mě se tentýž pan ptal jestli su doktor nebo právník, že mam s sebou takový pěkný holky… kdyby věděl, že i obě holky jsou právničky.

Mezitím se setmělo, přijeli jsme do naší cílové zastávky a šli jsme dva kilometry ne příliš osvětlenou Inglewoodskou ulicí vstříc našemu hotelu. Před chvílí jsme dorazili a otevřeli si pivko…

Dnes jsme najeli

Zítra se chystáme do Hollywoodu a Beverly Hills.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 30.8.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: