RSS

Chicago, Illinois 1.9.2011

02 zář
Img_20110901_174051_edit0

Dnes ráno jsme si pospali, vstávali jsme až po deváté, ale vzhledem k časovému posunu je to, jako bysme vstávali po sedmé. Po snídaní jsme se vydali vlakem do centra Chicaga. Jeli jsme přibližně půl hodiny a cesta stála 3,50 $.

Jakmile jsme vystoupili na Union station, na jakoby podzemním nádraží, hned se vynoří mlha z lokomotiv. Ještě jsem neviděl v USA elektrickou lokomotivu, hlavně že dlouhej vlak táhne i šest lokomotiv. Když ale vyjdete do ulic, cítíte se jako v evropském městě, alespoň na nás to tak působí. Takové evropské business město. Spousty moderních a modernizujících se budov a celkem pořádek, na rozdíl od špínou vládnoucího Los Angeles. Po procházce down townem jsme si odpočali ve Starbucks a vydali jsme se do Science muzea.

V muzeu bylo stále co dělat, měli připraveno spoustu interaktivních her a to jak virtuálních, tak i skutečných modelů. Takže Honza si v chemické sekci vyráběl kdejaké sloučeniny, já jsem zvládl jen H2O, sestrojoval barevné ohňostroje a já jsem zase vyráběl tsunami a nechali jsme se ovanout umělým tornádem, které jste si mohli jakkoliv modifikovat. No prostě hraní na celé odpoledne. Po muzeu jsme ulovili ještě jednu kešku, abysme měli keš i v severní části USA a vydali jsme se zpátky.

Večer jsme se pak s Honzou Karlem a jeho ženou jeli do Hooters, pravého amerického baru se sexy obsluhou 🙂

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 2.9.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: