RSS

Chicago, Chicago – Buffalo 2.9.2011

03 zář
Img_20110902_142847_edit0

Dnešní den jsme opět zahájili dobrou snídaní u Fousků. Karel dneska přišel kvůli nám před polednem z práce a pak jsme společně zajeli do centra Chicaga a zavedl nás do parku od kterého jsme včera byli jenom kousek, ale ničím nás na první pohled nezaujal. V parku však byla zajímavá plastika, vodopád s měnícím se ksichtem:-) a také fontána, která je známá z komedie Ženatý se závazky. Z parku jsme šli na 412 m vysokou Willis Tower. Odsud jsme se pak vydali zpátky k Fouskom, kde pro nás Dana nachystala výbornou  vepřovou panenku, kterou pak Karel  báječně ugriloval. Tomto chci vyslovit veřejné poděkovaní Karlovi a jeho manželce a opravdu vynikající servis.

Poté nás Karel hodil na Brookfieldskou vlakovou zastávku a odsud jsme stejně jako včera odjeli do centra Chicaga na Union Station, kde jsme přestoupili na vlak 48 jedoucí z Chicaga do New Yorku a Bostonu. My s ním jedeme "jen" do Buffala.

Cesta je podle jízdního řadu dlouhá 528 mil, projedeme státy Ohaio, Pennsylvania a New York. V Buffalu jsme měli být v 8:58 hod. a protože projíždíme jedno časové pásmo, je časový posun -6 hodin. Ve vlaku jsme si připadali spíš jako kdybysme byli v Indii, než v USA. Tak 80% osazenstva vlaku tvoří právě Indové, jedna malá asi dvouletá seděla s rodiči před námi a s výjimkou noci, "tu hubu nezavře" a ječí snad každý dvě minuty na celej vlak. Do Buffala jsme nakonec přijeli s devadesáti minutovým zpožděním.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 3.9.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: