RSS

Niagara Falls 3.9.2011

04 zář

Když vlak z Chicaga zastavil v Buffalu, vypadalo to, jako zastávka v Komořanech, takovej jeden perón a to je všechno, čekali jsme něco podobnýho jako brněnský hlavní nádraží. Na letišti v Buffalu jsme měli rezervovaný auto, jak se tam dostat bylo víc než jasné. Protože nebyla MHD v dosahu, jeli jsme za 15 $ taxíkem, který nás zavezl až k půjčovně. Protože jsme teď na auto jen dva, nevybírali jsme v kategorii Luxury, ale v kategorii Standard a vybrali jsme auto Nissan Verza, něco podobného jako WV Golf, půjčovna však doplňuje k výběru "nebo podobné", tak jsme opravdu dostali velmi podobné, tak podobné, že teď můžeme farmářům pomáhat svážet kukuřici.

Z Buffala jsme jeli k Niagárským vodopádům. Původně jsme se na ně chtěli podívat i z Kanadské strany, ale od doby houfného stěhování českých cigánů za kanadskými sociálními výhodami, jak jistě z médií víte, máme s Kanadou zase vízový styk, a to není kvůli pár hodinám pobytu na území levná záležitost, tak nám nezbylo, než zůstat na americkém území. Niagáry jsou opravdu nádherné, nicméně na krásu Grand Canyonu nemají. Na videu a fotkách posuďte sami.

Po prohlídce Niagara Falls jsme se vydali směrem k New Yorku, po místních silnicích, lemujících farmářské usedlosti jako ze starých filmů.

Když se začalo stmívat, našli jsme si ubytování 190 mil od New Yorku.

Holky dneska letěly z New Yorku domů.

Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 4.9.2011 v Uncategorized

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: