RSS

New York a cesta do Zurichu 6.9.2011

10 zář

Img_20110906_123107

Přesně jak hlásili meteorologové, bylo v New Yorku deštivé ráno, takže se hodily i deštníky. Metrem jsme opět jeli ke Ground Zero abysme se zašli podívat do obchodu, který nám doporučovala Maki s Jitkou, že tam skvěle nakoupily, do 21Century. Chvíli nám však dalo, než jsme ho našli. Když jsme vešli dovnitř, dostali jsme hned pytlíky na deštníky, abysme to tam nezamokřili. Představovali jsme si velký prostorný obchoďák se spoustou různého zboží, bylo tam však jen spoustu oblečení a taky početné zástupy lidí a prostoru na chození opravdu jen minimum. Chvíli jsme chodili po obchoďáku s vidinou, že se dostaneme do nějakého prostornějšího místa. Když jsme ale prošli tři patra, takové místo jsme nenašli a divili jsme se, jak to ty zvládají, hlavně psychicky, prodírání se mezi spoustou lidí a zboží. Byla to taková chlapská nakupovací noční můra. Po asi deseti minutách, jsme zamířili rychle k východu a vydali jsme se směrem k metru a k našemu hostelu. Mezitím se venku ještě víc rozpršelo a tak už dost zmoklí, jsme zmokli ještě víc. Hlavně, že jsme si oba ráno vzali čistý ponožky i tričko 🙂 Holky byly z nakupování tady nadšený, asi to chápu, ženský, hadříky… Mě nakupování nevadí, ale tohle byl fakt děs!

Metrem jsme se vrátili zpět k hostelu, zašli jsme na oběd, vyzvedli jsme si batohy, který jsme si nechali schovaný v hostelu a asi ve dvě hodiny jsme vyrazili, opět metrem, na letiště ikdyž jsme měli letět až v devět. 

BTW ráno, když Honza stál venku před hostelem a čekal na mě, až si stáhnu na wifi tweety, tak se s ním dal do řeči právě procházející týpek, jak že se nám tady bydlelo, kdy jedeme domů, kolik nás je atd… Když mu Honza řekl, že jdeme domů dneska, tak se ptal jak jedeme na letiště, jestli už jdeme teď, jestli si bereme s sebou batohy a tak podobně. Zajímavý co?… a zároveň trochu děsivý. Už jsem v něm viděl nějakýho týpka minimálně na káóčko, kolegové jistě rozumí 🙂

Na letiště jsme asi za hodinu docela promočení dorazili, převlíkli jsme si ponožky, nový už ale nebyly, ale aspoň byly suchý, odbavili jsme se a procházeli jsme po letišti, k nákupu jsme využili duty free shop. Pak jsme počkali na letadlo, kterým jsme ve 21:00 hod. odletěli du Zurichu.
Reklamy
 
Napsat komentář

Zasláno on 10.9.2011 v cestování

 

Vlastnosti: ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: